Akce / Novinky

Exkluzivní sleva 10 %
na výrobu nábytku

Exkluzivní sleva 10% na výrobu nábytku na míru.

Vzorková prodejna
v Mešicích u Prahy

Navštivte naší vzorkovou prodejnu v Mešicích u Prahy, kde se můžete přesvědčit o kvalitě našich výrobků.

Produkty naší vlastní výroby:
  • kuchyně na míru
  • nábytek na míru
  • vestavěné skříně na míru
V našem sortimentu dále naleznete:
  • spotřebiče
  • podlahy
  • dveře a zárubně
  • dřezy a baterie
  • a další interiérové příslušenství

 

Tato nabídka je platná do odvolání. Slevy se nesčítají a nevztahují se na již zlevněné zboží.


Letáky ke stažení

Akční leták LIEBHERR 2019

Exkluzivní nabídka nových modelů lednic pro rok 2019.

Akce je platná do 30. 6. 2019.

Akční leták AEG

Pokud si zakoupíte kombinaci jakékoliv trouby, indukční varné desky a myčky z tohoto akčního letáku, můžete si vybrat dárek podle svých potřeb: kuchyňský robot nebo sadu hrnců Kolimax.

Kupte si parní troubu z řady AEG Mastery a získejte ZDARMA: kurz vaření, nádobí a kuchařku!

Akce je platná od 1.1.2019 do vydání nové nabídky. Více informací vám rádi sdělíme telefonicky nebo na naší vzorkové prodejně.

Akční leták Electrolux

Platnost: do odvolání.

  • Pokud si zakoupíte kombinaci jakékoliv trouby, indukční varné desky a myčky z tohoto akčního letáku, můžete si vybrat dárek podle svých potřeb. Je libo skvělého pomocníka do vaší domácnosti v podání tyčového vysavače Electrolux Ergorapido? Nebo máte zájem o exkluzivní sadu značkových hrnců Kolimax?
  • Dále souběžně probíhá ve stejném období akce na podporu prodeje parních trub Electrolux, kde při nákupu parní trouby získá zákazník kurz vaření zdarma.

Akční leták Whirlpool 2019

Platnost: do odvolání.

ALVEUS - Akční leták dřezů, baterií a příslušenství

Akční ceny dřezů, baterií a příslušenství. Neváhejte se na nás obrátit a my vám rádi pomůžeme s výběrem a poskytneme následnou realizaci. Přijďte navštívit naší vzorkovou prodejnu.

Platnost: do odvolání.

FRANKE - Akční leták dřezů, baterií, odsavačů par a příslušenství

Akční ceny dřezů, baterií, odsavačů par a příslušenství. Neváhejte se na nás obrátit a my vám rádi pomůžeme s výběrem a poskytneme následnou realizaci. Přijďte navštívit naší vzorkovou prodejnu.

Platnost: do odvolání.

Inspirujte se: Grafosklo

Skleněný obklad svou estetikou a půvabem získává stále více zákazníků a stává se velmi oblíbeným doplňkem kuchyňských linek a interierů nejen kvůli svému designu, ale také kvůli své praktičnosti. Grafosklo jak tento barevný obklad nazýváme rozjasní vaší kuchyni za velmi dostupnou cenu, kterou vám na požádání sdělíme na konkrétní motiv a rozměr.
Desítky tisíc vizuálních motivů a dokonce vlastní návrhy zákazníků na perfektně provedeném skle jsou dostupné prakticky pro každého díky naší spolupráci.
Pokud Vás Grafosklo nadchlo stejně tak jako nás, neváhejte nás kontaktovat.

V našem letáku najdete několik fotografií k inspiraci.

Akční leták: 10% sleva

Platnost: do odvolání.

GERBRICH - akční katalog interiérových dveří

Akční katalog společnosti GERBRICH pro rok 2019. Neváhejte se na nás obrátit a my vám rádi pomůžeme s výběrem dveří a poskytneme následnou realizaci. Přijďte navštívit naší vzorkovou prodejnu, kde máme dveře vystavené.

Platnost: 1. 1. 2019 do 31. 3. 2019.

Katalog interiérových dveří GERBRICH

Katalog společnosti GERBRICH pro rok 2017. Neváhejte se na nás obrátit a my vám rádi pomůžeme s výběrem dveří a poskytneme následnou realizaci. Přijďte navštívit naší vzorkovou prodejnu, kde máme dveře vystavené.

Akční leták Cortina

Akční ceny na kombinace dřezu Cortina s baterií. Neváhejte se na nás obrátit a my vám rádi pomůžeme s výběrem a poskytneme následnou realizaci. Přijďte navštívit naší vzorkovou prodejnu.