Akce / Novinky

Letáky ke stažení

Akční leták AEG

Pokud si zakoupíte kombinaci jakékoliv trouby, indukční varné desky a myčky z tohoto akčního letáku, můžete si vybrat dárek podle svých potřeb: kuchyňský robot nebo sadu hrnců Kolimax.

Kupte si parní troubu z řady AEG Mastery a získejte ZDARMA: kurz vaření a kuchařku!

Akce je platná od 1.5.2019 do vydání nové nabídky. Více informací vám rádi sdělíme telefonicky nebo na naší vzorkové prodejně.

Akční leták ELECTROLUX

Pokud si zakoupíte kombinaci jakékoliv trouby, indukční varné desky a myčky z tohoto akčního letáku, můžete si vybrat dárek podle svých potřeb: tyčový vysavač Electrolux Ergorapido nebo sadu hrnců Kolimax.

Kupte si multifunkční parní troubu a získejte ZDARMA voucher v hodnotě 2 500 Kč na speciální kurz vaření zaměřený na tento typ trouby platný pro 1 osobu.

Akce je platná od 1.5.2019 do vydání nové nabídky. Více informací vám rádi sdělíme telefonicky nebo na naší vzorkové prodejně.

Akční leták LIEBHERR 2019

Exkluzivní nabídka nových modelů lednic pro rok 2019.

Akce je platná do 30. 6. 2019.

FRANKE - Akční leták dřezů, baterií, odsavačů par a příslušenství

Akční ceny dřezů, baterií, odsavačů par a příslušenství. Neváhejte se na nás obrátit a my vám rádi pomůžeme s výběrem a poskytneme následnou realizaci. Přijďte navštívit naší vzorkovou prodejnu.

Platnost: do odvolání.

ALVEUS - Akční leták dřezů, baterií a příslušenství

Akční ceny dřezů, baterií a příslušenství. Neváhejte se na nás obrátit a my vám rádi pomůžeme s výběrem a poskytneme následnou realizaci. Přijďte navštívit naší vzorkovou prodejnu.

Platnost: do odvolání.

Inspirujte se: Grafosklo

Skleněný obklad svou estetikou a půvabem získává stále více zákazníků a stává se velmi oblíbeným doplňkem kuchyňských linek a interierů nejen kvůli svému designu, ale také kvůli své praktičnosti. Grafosklo jak tento barevný obklad nazýváme rozjasní vaší kuchyni za velmi dostupnou cenu, kterou vám na požádání sdělíme na konkrétní motiv a rozměr.
Desítky tisíc vizuálních motivů a dokonce vlastní návrhy zákazníků na perfektně provedeném skle jsou dostupné prakticky pro každého díky naší spolupráci.
Pokud Vás Grafosklo nadchlo stejně tak jako nás, neváhejte nás kontaktovat.

V našem letáku najdete několik fotografií k inspiraci.

Akční leták: 10% sleva

Platnost: do odvolání.

GERBRICH - akční katalog interiérových dveří

Akční katalog společnosti GERBRICH pro rok 2019. Neváhejte se na nás obrátit a my vám rádi pomůžeme s výběrem dveří a poskytneme následnou realizaci. Přijďte navštívit naší vzorkovou prodejnu, kde máme dveře vystavené.

Platnost: 1. 1. 2019 do 31. 3. 2019.

Katalog interiérových dveří GERBRICH

Katalog společnosti GERBRICH pro rok 2017. Neváhejte se na nás obrátit a my vám rádi pomůžeme s výběrem dveří a poskytneme následnou realizaci. Přijďte navštívit naší vzorkovou prodejnu, kde máme dveře vystavené.

Akční leták Cortina

Akční ceny na kombinace dřezu Cortina s baterií. Neváhejte se na nás obrátit a my vám rádi pomůžeme s výběrem a poskytneme následnou realizaci. Přijďte navštívit naší vzorkovou prodejnu.