3D návrhy

Díky 3D návrhu, který u nás získáte za 1 500 Kč (tato částka se vám odečte z celkové ceny doplatku po samotné realizaci), sami posoudíte vzhled i ergonomii vaší budoucí kuchyňské linky či nábytku. V částce 1 500 Kč je započítán 3D návrh vč. 3 úprav. V případě dalších úprav se hradí částka za nový 3D návrh ve výši 1 500 Kč.

Správně vypracovaný návrh znamená polovinu úspěchu. Pro dosažení nejlepšího výsledku je vhodné s návrhem nepospíchat a investovat čas do návštěvy naší prodejny. Náš odborně zaškolený tým vám profesionálně poradí se správným výběrem materiálu, doplňků a vhodnou kombinací barev. V případě objednání kuchyňské linky je součástí smlouvy projekt na připojení elektrické energie, plynu, vody a odpadů zdarma.

Chcete-li mít jistotu, že se Vám budeme moci při Vaší návštěvě plně věnovat, objednejte se prosím prostřednictvím našeho formuláře nebo nás telefonicky kontaktujte.

Ke schůzce si prosím připravte: plán nebo náčrtek místnosti včetně rozměrů stěn, přizdívek, výklenků, dveří a oken. U dveří a oken je důležité mít vzdálenosti od rohu a u oken výšku parapetu. Pokud je kuchyně v podkroví, je nutné mít informace o zkosení stropu včetně orientačních rozměrů. Pokud máte vyvedeny přívody vody a elektroinstalace, neobejdete se bez okótovaných rozvodů.

 

3d návrh interiéru

Ukázky pro inspiraci