BOSCH Home Connect

 

BOSCH

 

Domácí spotřebiče s chytrým ovládáním pro jednodušší život.

Díky technologii Home Connect máte nyní doma zcela nové možnosti. I když nejste doma, můžete pohodlně ovládat a kontrolovat své spotřebiče. Budete mít neustále přístup k užitečným informacím o vašich spotřebičích v elektronické podobě a k praktickým tipům, které vám ještě více zjednoduší život – samozřejmě vše s dokonalými výsledky.

 

 

Co je Home Connect?

S technologií Home Connect můžete jednoduše ovládat, diagnostikovat i monitorovat domácí spotřebiče přes chytrý telefon nebo tablet. Speciální aplikace neslouží jenom jako dálkové ovládání. Spotřebiče je samozřejmě možné na dálku zapínat, vypínat, vybírat programy nebo kontrolovat, jak dlouho běží. Aplikace ale obsahuje také spoustu praktických rad a tipů na míru danému spotřebiči nebo informace o vhodném příslušenství, stavu vašich zařízení a technické podpoře v případě závady.

 

 

Nahlédněte do chladničky, i když nejste doma

Díky integrované kameře v chladničce můžete přímo v obchodě na tabletu nebo telefonu zkontrolovat, jaké potraviny vám doma vlastně chybí. A aby zůstali potraviny déle čerstvé, nabízí aplikace Home Connect důležité tipy pro jejich uchovávání a doporučí, kterou přihrádku vybrat a jakou teplotu nastavit. Můžete tak jednoduše vytvořit dokonalé podmínky pro uchování svých potravin.

 

 

Z každého jídla udělá potěšení. A z každého místa kuchyň

S pečicí troubou s aplikací Home Connect získáte celou kuchařku receptů na míru danému modelu, tipy na vaření, názorné videa i důležité informace o nejběžnějších ingrediencích.
Díky podrobnému návodu zvládne přípravu vynikajícího menu hravě i úplný začátečník.
Stačí jen vložit jídlo dovnitř trouby a pak se nechat vést. Na dálku můžete jednoduše kontrolovat, v jaké fázi se proces nachází a kdy přesně je jídlo připravené. Mimo domov se můžete také ujistit, že jste troubu vypli.

 

 

Deska a odsavač jako dokonalý pár

Nyní může vaše varná deska a odsavač par fungovat v perfektní synchronizaci s cílem zajistit optimální odsávání. Jednoduše ovládejte a kontrolujte nastavení na dálku na vašem chytrém telefonu nebo tabletu. A jako bonus si díky technologii Home Connect vytvořte dokonalou atmosféru v kuchyni s novým LED osvětlením na odsavači par Bosch.

 

 

Kde najdete recept na vaši oblíbenou kávu? Ve vaší aplikaci

Velmi rychle se z vás může stát zkušený barista – díky novému plně automatickému kávovaru s technologií Home Connect. Vyberte si z mimořádně široké nabídky nejrůznějších druhů kávy a uložte si své oblíbené nastavení pomocí funkce CoffeeWorld v rámci aplikace. Jedinou věc, kterou za vás neuděláme, je vychutnání si lahodného šálku právě připravené kávy.

 

 

Vaše pračka teď ví všechno nejlépe. Pro váš jednodušší život

Odteď už se nikdy nebudete muset ptát maminky, jak vyprat prádlo. Vaše pračka vám dá všechny odpovědi – pomocí funkce Easy Start v aplikaci Home Connect. Vždy sama doporučí správný program a zjednoduší vám tak váš život.

 

 

Myčka nádobí sama upozorní, že dochází tablety nebo leštidlo

Domácí práce zvládnete kdykoliv a kdekoliv. Vyberte Easy Start v aplikaci Home Connect a myčka nádobí vám doporučí nejvhodnější program pro vaše nádobí. Získáte tak navždy nejlepšího odborníka na mytí nádobí ve své domácnosti. Myčka nádobí navíc zasílá na chytrý telefon nebo tablet upozornění, že domyla, dochází leštidlo nebo tablety.

 

 

Bezpečnost na prvním místě

O svoji bezpečnost se bát nemusíte. Přístup k informacím je možný jen po přihlášení se do uživatelského účtu pomocí Wi-Fi. Systém navíc nedovolí, abyste se přihlásili z nezabezpečené sítě bez hesla. Samozřejmostí jsou také bezpečnostní certifikáty, firewall na serveru a ochrana heslem.

 


 

Jak připojit spotřebič k Home Connect přes QR