Kuchyně

Vyrábíme kuchyně té nejvyšší kvality.

Navrhneme Vám kuchyni, díky které maximálně využijete jakýkoliv Vámi zvolený prostor. Kuchyně Vám nabízíme v provedení lak, lamino, dýha, sklo či fólie s širokým výběrem barevných kombinací.

Při vaší návštěvě v našem studiu Vám rádi předvedeme veškeré materiály, ze kterých kuchyně vyrábíme. Zdarma Vám zhotovíme 3D návrh, cenovou kalkulaci, zaměření a následnou montáž.

Kuchyně, které pro Vás vyrábíme, vyrábíme na nejkvalitnějších strojích za pomoci odborného týmu. Cena pro nás není problém, vyhovíme jakýmkoliv požadavkům. Dokážeme vyrobit kuchyň za velmi příznivou cenu, ale také jsme schopni uspokojit potřeby náročného klienta.

Styly kuchyní, které vyrábíme a nabízíme, jsou moderní, stylové, designové i rustikální. Žádný Váš požadavek pro nás není překážkou, ale naopak výzvou.

Prohlédněte si naší zvýhodněnou nabídku.

 


Blum


Firma Blum je výrobcem kování vysoké kvality, které je využíváno po celém světě.

I my chceme, aby Vám náš nábytek dlouho a spolehlivě fungoval. Proto používáme do našich vestavěných skříní, kuchyní a nábytku kování značky Blum. Firma Blum si je jistá kvalitou svých výrobků a proto poskytuje DOŽIVOTNÍ ZÁRUKU.

 


Realizace